Digital Energy
Advisory Platform

Srovnávač cen energií, který vám umožní změnit dodavatele on-line za 3 minuty. Energetický kompas hodnotí nejen cenu a délku smlouvy, ale i smluvní podmínky, sankce nebo rychlost zákaznického servisu dodavatele. Unikátní nezávislé srovnání vám usnadní výběr nejvhodnějšího produktu.

Jak na elektronický podpis smlouvy?

Rádi byste smluvní dokumenty podepsali z pohodlí domova, ale váháte, jak na to? Právě pro Vás jsme přichystali návod níže. Vždy nám navíc můžete zdarma zavolat na 800 044 044.

Dokumenty k podpisu pro vybraný produkt

Dokumenty k podpisu pro vybraný produkt

Dokumenty k podpisu, které se Vám u vybraného produktu zobrazí, pečlivě zkontrolujte. Pokud jsou všechny údaje vyplněny správně, můžete vpravo dole kliknout na tlačítko Přejít k podpisu smlouvy.

první krok při podpisu na dálku
Souhlas s použitím elektronického podpisu

Souhlas s použitím elektronického podpisu

Zobrazí se Vám nové okno služby DigiSign, ve kterém budete muset nejprve zaškrtnout souhlas s použitím elektronického podpisu. Poté můžete kliknout na tlačítko Pokračovat.

druhý krok při podpisu na dálku
Dokumenty k podpisu

Dokumenty k podpisu

Na liště vlevo se Vám zobrazí seznam dokumentů k podpisu. Ve velkém okně vpravo se Vám konkrétní dokumenty zobrazují. Můžete tedy znovu zkontrolovat, zda vyplněné údaje sedí, a poté vpravo dole kliknout na vyznačené modré okno s nápisem Kliknutím potvrďte podpis v tomto místě.

třetí krok při podpisu na dálku
Elektronický podpis

Elektronický podpis

Zobrazí se Vám pole, kam se myší nebo prstem podepíšete. Mějte na paměti, že tento podpis se s Vaším vlastnoručním podpisem nemusí plně shodovat. Poté klikněte vpravo dole na tlačítko Potvrdit podpis.

čtvrtý krok při podpisu na dálku
Hotovo

Hotovo

Pokud podepisujete více dokumentů, celý proces opakujte. Jakmile budou všechny dokumenty podepsané, v levém sloupci uvidíte, že máte 100% hotovo. Vpravo nahoře poté klikněte na tlačítko Ověřit a dokončit.

pátý krok při podpisu na dálku
Potvrzení podpisu

Potvrzení podpisu

V novém okně nyní ještě jednou potvrďte, že jste dokumenty podepsali. Vpravo dole klikněte na tlačítko Potvrdit.

šestý krok při podpisu na dálku
Úspěšný podpis

Úspěšný podpis

Pokud vše proběhlo správně, budete přesměrováni na stránku s potvrzením, že dokumenty byly úspěšně podepsány. Nyní se již o vše postaráme my!

Co o DEAP říkají naši zákazníci

Platforma DEAP vznikla za podpory

ČS Seed Starter, a.s.

Za každým skvělým produktem stojí skvělý tým

Od programátorů, přes specialisty na energetiku. Ti všichni tvoří tým, který platformu DEAP budují.